Анонс: Конференція MobiDev JS Day 2016 у Чернівцях

опубликовано 2016-05-12 16:31:37

"Напиши один раз - запускай де завгодно!" Якщо слова “cutting edge technology”, “crossplatform”, “script” викликають у Вас захват, читайте далі :)

MobiDev радо анонсує масштабну подію для true JavaScript Developers!

6 яскравих спікерів, актуальні теми, цікаві доповіді. І головне - “живе” спілкування між професіоналами. Ви вже неодноразово відвідували заходи MobiDev у Чернівцях - семінари, MeetUp’и, майстер-класи, курси. Тепер ми вирішили, що прийшов час великих івентів!

Ми запрошуємо Вас провести цілий день 18 червня на конференції MobiDev JS Day разом з експертами MobiDev Chernivtsi Team. Ви почуєте свіжу інформацію про JS-технології та можливості їх застосування на практиці, побачите - де і як використовувати свої знання та навички, і які напрямки актуальні саме сьогодні. У MobiDev, ми застосовуємо широкий технологічний стек: Swift/ObjectiveC/Java/JavaScript/Ruby/PHP/.Net. Високо цінуємо якісні підходи, ефективні рішення для наших проектів та прагнення до розвитку. Наші JS-спеціалісти застосовують у проектах найбільш актуальні технології та у числі перших знайомляться з новими фреймворками та платформами. А ще ми цінуємо кожну можливість обмінюватись знаннями та ідеями з Вами!

Під час MobiDev JS Day наші фахівці пригостять Вас найсмачнішим - власним практичним досвідом роботи. Отже, в меню:
-
WebPack - просто про складне. Досвід застосування WebPack у реальних проектах, і чому він потрібен саме Вам. Спікер - Тетяна Сахарова, JavaScript Developer;
- IT співбесіда
. Погляд зсередини. Спікер - Роман Прокоф'єв, Head of Chernivtsi RnD Department;
- Apach
JMeter проти SoapUI для тестування API. Який тул кращий? Пошукаємо відповідь разом. Спікери - Катерина Антипчук, QA Team Lead та Євген Левицький, QA Engineer;
- Let's
React! Подивимось на розробку UI з відомою бібліотекою React.js. Спікер - Сергій Білоконь, JavaScript Developer;
- Для чого нам
Angular 2? Поговоримо про його відмінності від попередника, про його привабливість для розробників та про майбутнє front-end розробки. Спікер - Антон Трофименко, JavaScript Tech Lead.

JS-розробники дізнаються про цікаві тренди та новинки. QA-інженери оцінять інструменти для тестування. А Project менеджери познайомляться із технологіями та будуть готові управляти проектами, де використовується JavaScript.
З вас - присутність та готовність пізнавати нове. А ми забезпечуємо простір та атмосферу для комфортного спілкування та розвитку.
Давайте створимо потужну IT-ком’юніті у Чернівцях разом! Приєднуйтесь до нас на MobiDev JS Day!

Деталі про подію можна дізнатися у MobiDev HR-менеджера Олени Муконіної:
m. 097 686 42 44
s. elena.mukonina.md
e-mail: e.mukonina@mobidev.biz

Вхід вільний! Реєстрація обов'язкова

Місце події: м.Чернівці, вул.Чкалова, 30, зал ресторану "День і Ніч"

Старт о 10.00.

Другие новости: