QA meetup у Чернівцях: чітко про впорядкованість

опубликовано 2017-10-17 13:07:33

Distributed Team Horror, Jira з коробки, співбесіда в QA і нічого зайвого.

Коли та навіщо

Продовжуючи традицію зустрічей і спілкування на важливі професійні теми, компанія MobiDev ініціює QA Meetup у Чернівцях. Зустріч відбудеться 28 жовтня о 12:00, зареєструватись на участь можна тут.

Будемо говорити про впорядкованість на проектах, про те, як оптимізувати процеси в QA, щоб не витрачати час на зайве, і зосередитися на роботі. Всі представлені доповіді побудовані на основі власного досвіду та живих проектів. Спікери будуть говорити тільки про те, що зробили власноруч, про свої результати і про те, чого ви не прочитаєте в статтях в інтернеті. Обійдемось без п’яти способів точно впорядкувати вашу роботу, котрими, можливо, користувався хтось знаменитий і далекий. Способів буде набагато більше, і головне - можна буде поговорити з профі, який уже випробував їх на собі і в роботі своєї команди.

Для кого: middle +

CпікериОлексій Лопато, QA Engineer (Чернівці).


Тема: “Distributed Team Horror”.
Тези:
- розподілена команда, часова та географічна розбивка людей. Шляхи комунікації;
- вимоги. Їх зміна і заморозки - правильний час для початку імплементації функціоналу на основі заморожених вимог/маркапа, флоу робіт з регулярними змінами;
- відсутність/присутність часткової або неактуальної інформації, вибір документації для всієї команди, час для її апдейтів;
- проблеми API (баги/нестабільність) - важливість тестування свого і чужого API. Інформування про backend баги. Необхідність тестування продукту зі стабільним бекендом. Шляхи вирішення - локальні фейк-джейсони, запуск та апдейт свого сервера зі стабільним API;
- проблеми з кодом (репозиторій) - нерозв’язані конфлікти, затирання попередніх комітів, поломки функціоналу після мерджів, креші/некомпіляція під час запуску проектів. Використання алгоритмів роботи членів команди з репозиторіями, створення бранчів, час тестування, “правильний мердж”.Олексій Стульніков, QA Engineer (Харків).

Тема: “На що здатна Jira з коробки”.

Тези:
- JQL та Bulk, потужні інструменти в Jira;
- як було організовано флоу для тест-кейсів, приклад, історія розвитку;
- організація вимог, покриття;
- тресабіліті матриця, прослідковування, лінкування;
- написання тест-кейсів, приорітети і зберігання тест-кейсів;
- чек-ліст в Jira, за відсутності потреби в тест-кейсах;
- тест-план на регресію, зручність роботи, звіти;
- процес тестування - як, що після чого іде, хто і що перевіряє;
- висновки: що ми отримали після реорганізації;
- плюси і мінуси.Сергій Іванов, Lead QA Expert (Харків).
Тема: “3 людини, 2 години, 1 кімната (або “Поговоримо про співбесіду QA”)”.

Тези:
Багато питань – замало часу. Іноді відповіді породжують цікаві дискусії, і часу стає ще менше.
Що не забути з’ясувати? Про що не забути розповісти? На що звернути увагу? Як налаштувати продуктивну взаємодію з HR? Чи завжди технічно сильна особа підійде компанії? В чому полягає різниця поміж проведенням співбесіди з джунами та мідлами?
Доповідь про досвід компанії з розширення команди QA. Багато життєвих ситуацій та жодного “Списку питань для співбесіди QA”. Насамперед буде цікавим для тих, хто бере участь в співбесідах як менеджер або технічний експерт. Для тих, хто ніколи не проводив співбесіди, але проходив їх – допоможе подивитися на процес з іншого боку. Зрозуміти причини питань, що здавалися дивними або, можливо, інакше сприйняти відмову, яку було отримано в минулому.

Додатково на вас чекає інтерактив Puzzlers, обмін цікавими питаннями і можливість впіймати доповідача.

Участь безкоштовна.

Другие новости: