Курси Android та iOS розробки стартують у Чернівцях!

опубликовано 2017-09-10 18:57:04

  Компанія MobіDev постійно росте й розширюється, зокрема у напрямках нативної розробки під Android та iOS. Для нас важливо ділитись власними знаннями й здобутками, а також залучати до команди вмотивованих та прогресивних спеціалістів. А також ми знаємо, що у нашому місті багато молодих і талановитих спеціалістів. Тому цієї осені ми запускаємо одразу два курси зі створення додатків на Android та iOS.

  Ми шукаємо людей, що мають системне мислення, орієнтовані на результат, знаходять лаконічні та красиві рішення практичних завдань та прагнуть самовдосконалюватись. Протягом курсів ви здобудете не тільки знання мови й теоретичних аспектів, а й отримаєте багато практики.

  Курс Android розрахований на тих студентів, що вже мають базові навички програмування в цьому напрямі – головний акцент буде на практичних завданнях. Студентам курсу iOS достатньо мати загальний досвід програмування, адже мову Swift вивчатимемо з нуля. Крім занять, передбачені домашні завдання, виконання яких вплине на успішне завершення навчання. У найстаранніших студентів буде можливість отримати від MobiDev пропозицію про співпрацю.

  Для успішного відбору на курс Android необхідно - прагнути розвиватись у цьому напрямку, мати навички алгоритмізації та ООП (об’єктно-орієнтованого програмування), володіти Java та англійською на рівні Intermediate.

  Для навчання на курсі iOS - бажання розвиватись у напрямку, навички роботи з алгоритмами та знання ООП, Intermediate English level (written & spoken) - також необхідні, але окрім того потенційний студент вже повинен володіти знаннями будь-якої мови програмування та GIT.

  Отож, алгоритм дій, щоб стати студентом курсу наступний:

  Level 1. Зареєструватись за посиланням:

  Будьте ретельні при вказуванні e-mail! На вашу пошту буде надіслане тестове завдання. Упевніться, що адреса noreply_news@mobidev.biz не занесена у spam-list.

  Level 2. Отримати тестове завдання та виконати його, доклавши максимум зусиль.

  Level 3. Надіслати виконане тестове завдання разом із резюме та чекати на зворотній зв’язок.

  Level 4. Успішно пройти технічне інтерв’ю.

  Дедлайн реєстрації – до 6 жовтня включно.

  Дедлайн для надсилання тестового завдання – до 13 жовтня включно.

  Старт курсів - 30 жовтня. Як і всі навчальні та професійні івенти від MobiDev, курси нативної розробки безкоштовні.

  За додатковою інформацією звертайтесь до нашого HR manager у Чернівцях, Олени Муконіної:

  t: 097 686 4244

  m: e.mukonina@mobidev.biz

  З нетепінням чекаємо на зустріч із вами, folks ;)

Другие новости: